Liga CS 1.6 Nonsteam # 1 Sponsor : Active-Hosting.pl

Active-Hosting.pl --> Najlepsze i najtańsze Serwery WWW, VPS oraz Dedyki!


#1 2009-07-06 22:15:56

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 26
Punktów :   

GRUPA C

Wyniki Grupy C!

Offline

 

#2 2009-07-22 21:48:46

pvd

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: GRUPA C

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez pvd (2009-07-22 21:51:22)

Offline

 

#3 2009-07-22 22:25:09

piotrek23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: GRUPA C

Po pierwsze nie wiedzielismy że serwer ma jeden protokoł. Chcielismy  zebybylo hltv na serwie bo by wszystkich nagralo i plik hltv zajmowal by 6 mb a nie jak demko ktore mam 60 mb. Po drugie pisalem ze botq mial problem z netem   zapytalem sie botq problem z netem odpowiedzial ta !!!. Sorka za pomyłke z tym de_cbble pomylila nam sie liga gdyz gramy w jednej lidze w ktorej mamy wyznaczony mecz na de_cbble. Po trzecie nie znamy zadnego nobasy nie rozumiem waszych oskarzen ze on od nas byl troszke przesadzacie chyba zabardzo chcecie wygrac ten mecz przekretem!!! Przepraszamy za obraze was z tymi 20 minutaki lecz juz sie denerwowalismy ze bylo 20 minut po czasie a was 3 na serwerze!! To tyle wyjasnien pozdrawiam przeciwnikow jak i organizatorow.

Spakuj demka to zobaczysz ile będzie zajmować.

Offline

 

#4 2009-07-23 19:17:42

BotqxD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: GRUPA C

Chiałem wytłumaczyć sprawe z obrazą zawodników.


Czytałem regulamin pkt. 10 oraz link do regulaminu http://www.nskill.pun.pl/viewtopic.php?id=1. W związku z regulaminem kultura obowiązuje na meczu i w sytuacjach wątpliwych. Mecz rozpoczyna się dopiero po zrobieniu 3 resów i powiedzenia słowa LIVE.

Co do 1 sytuacji http://img43.imageshack.us/img43/6690/infernowarn1.jpg.
Była to sytuacjia kiedy byliśmy przed meczem powracając do regulaminu pkt. 10 regulaminu mówi on, że kultura obowiącuje podaczas meczu i w wątpliwych sytuacjach. Wydaje mi się, że nie była to wątpliwa sytuacja ponieważ nie doszło do żadnej grźnej wymiany słów. Więc proszę o usprawiedliwienie tego incydentu.

Co do 2 sytuacji http://img56.imageshack.us/img56/4417/infernowarn2.jpg.
Była to także sytuacjia przed meczem. Więc będzie to takie samo usprawiedliwienie co do 1 sytuacji. Nie musze już chyba pisać powodów z jakiej przyczyny proszę o usprawiedliwienie tej sytuacji ponieważ wszystko zawarte jest w 1 incydencie.

Dlatego proszę admina o ustawienie meczu jako remisowego lub ustalenie rewanżu obu drużyn w odpowiednim czasie.

Dziękuje i Pozdrawiam Członek klanu .:I|P|C:.


@EDIT



Chciałem dać jeszcze jeden akapit, który też powinien być uwzględniony. Niesetety CL mojego klanu wyczyścił archiwum rozmów, ale jeżeli pan pvd jest uczciwy i chce grać uczciwie, a bynajmniej na takie na serwerze wyglądał to powinien wkleić ten link na forum. Jeżeli nie to znaczy, że zależy mu jedynie na wygranej i jest to jakieś dziecko, które pisze niby "poważne posty". Proszę ten argument też uwzględnić w rostrzygnięciu tego sparu.

Dziękuje i Pozdrawiam Członek Klanu .:I|P|C:.

Ostatnio edytowany przez BotqxD (2009-07-23 19:35:39)

Offline

 

#5 2009-07-23 22:04:37

pvd

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: GRUPA C

BotqxD napisał:

Chiałem wytłumaczyć sprawe z obrazą zawodników.


Czytałem regulamin pkt. 10 oraz link do regulaminu http://www.nskill.pun.pl/viewtopic.php?id=1. W związku z regulaminem kultura obowiązuje na meczu i w sytuacjach wątpliwych. Mecz rozpoczyna się dopiero po zrobieniu 3 resów i powiedzenia słowa LIVE.

Co do 1 sytuacji http://img43.imageshack.us/img43/6690/infernowarn1.jpg.
Była to sytuacjia kiedy byliśmy przed meczem powracając do regulaminu pkt. 10 regulaminu mówi on, że kultura obowiącuje podaczas meczu i w wątpliwych sytuacjach. Wydaje mi się, że nie była to wątpliwa sytuacja ponieważ nie doszło do żadnej grźnej wymiany słów. Więc proszę o usprawiedliwienie tego incydentu.

Co do 2 sytuacji http://img56.imageshack.us/img56/4417/infernowarn2.jpg.
Była to także sytuacjia przed meczem. Więc będzie to takie samo usprawiedliwienie co do 1 sytuacji. Nie musze już chyba pisać powodów z jakiej przyczyny proszę o usprawiedliwienie tej sytuacji ponieważ wszystko zawarte jest w 1 incydencie.

Dlatego proszę admina o ustawienie meczu jako remisowego lub ustalenie rewanżu obu drużyn w odpowiednim czasie.

Dziękuje i Pozdrawiam Członek klanu .:I|P|C:.


@EDIT



Chciałem dać jeszcze jeden akapit, który też powinien być uwzględniony. Niesetety CL mojego klanu wyczyścił archiwum rozmów, ale jeżeli pan pvd jest uczciwy i chce grać uczciwie, a bynajmniej na takie na serwerze wyglądał to powinien wkleić ten link na forum. Jeżeli nie to znaczy, że zależy mu jedynie na wygranej i jest to jakieś dziecko, które pisze niby "poważne posty". Proszę ten argument też uwzględnić w rostrzygnięciu tego sparu.

Dziękuje i Pozdrawiam Członek Klanu .:I|P|C:.

Jaki link? O czym Ty mówisz? Przeczytaj mojego posta dokładnie, tam jest link do screena z rozmowy z gg z (chyba) Waszym CLem.
Kultura obowiązuje również na rozgrzewce.
Nie wiem co rozumiesz przez "ostra wymiane słów"? My nie reagujemy w czasie meczu na takie zaczepki. Wcale nie reagujemy na takie zaczepki w pogaduszkach przez internet. Ciekawe czy byś to do mnie powiedział w żywe oczy?

Ostatnio edytowany przez pvd (2009-07-23 22:04:59)

Offline

 

#6 2009-07-24 14:17:12

BotqxD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: GRUPA C

Nie będe się wypowiadał na ten temat dułgo.

Po 1 czekam na wypowiedzi admina ponieważ nie wypowidział się na ten temat wogóle, a z tego co mówi kolega z klanu widział go na gg czyli mam rozumieć, że admin boji się wejść na strone swojej ligi. Napisałem post, który dotyczy także admina więc prosił bym bardzo o wypowiedzenie się na ten temat.

Po 2 chłopie ogar przeczytaj sobie regulamin chyba mi nie powiesz, że pisze tam Cytuje Pana pvd "Kultura obowiązuje również na rozgrzewce.". Jeżeli tak to pokaż mi pkt w regulaminie. Jeżeli nie znajdziesz takiego pkt to znaczy, że admin się pomylił lub to jakieś dziecko i, że Ty też jesteś dzieckiem, które chce wygrać, bo nie widzi nic innego oprócz wygranej.

A jeszcze jedno nie wiem czemu wymyślasz sobie własne punkty regulaminu może ja jestem jakiś ślepy ponieważ nie widze, żadnego takiego punktu.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez BotqxD (2009-07-24 14:18:55)

Offline

 

#7 2009-07-24 19:34:57

pvd

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: GRUPA C

To admin edytował mojego pierwszego posta i dopisał nam punkty.
Nie wymyślam sobie dodatkowych, swoich punktów do regulaminu: takie są chyba zasady współzawodnictwa, ba - to są zasady życia w zdrowym społeczeństwie. Ale wy chyba ich nie znacie i właśnie przez takich ludzi jak wy, polskie społeczeństwo jest takie a nie inne.
Administrator już osądził; z mojej strony - bez odbioru.

Offline

 

#8 2009-07-24 22:12:49

MacioK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: GRUPA C

1. Nazwa Klanu Wygranego: Eternal Smokers
2. Nazwa Klanu Przegranego: Ice Pro Clan
3. Wynik: 16:3
4. HLTV: nie bylo, byly demka, dodam jak klan IPC bedzie chcial
5. Screeny: zapomnialem zrobic ^^ klan IPC moze dodac
6. Skargi na klan przeciwny: byly male problemy z czasem, ale ogolnie bylo spoko, nie mam wiekszych zastrzezen. GG i polecam klan do sparow bardzo ogarnieci ludzie.

Pozdro
AKCEPTUJE!

Offline

 

#9 2009-07-25 00:38:11

BotqxD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: GRUPA C

Ta ja potwierdzam

O klanie nie mam żadnych zastrzeżeń ;D to samo zdanie ludzie są ogar


Licze na rewanżyk

Jak czegoś bedziecie potrzebować lub spar to piszcie na gg moje

Offline

 

#10 2009-07-25 21:09:39

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 26
Punktów :   

Re: GRUPA C

Po 1. Botq nikt tu nie jest dzieckiem. Masz jakieś dowody , że jest dzieckiem? To daj. To ci powiem czy jest. Bo nie sądzę , żeby miał 2 latka bo to wtedy jest dziecko.
Po 2. Po co klniecie ? Nie pisz nic jak cie ponosi. Obrażanie to obrażanie nie ważne kiedy ważne , że go obraziłeś.
Po 3. Gdyby i odjąłem pkt za to , że obrażaliście na rozgrzewce to i tak miał broń na "knifach" ale nie wiem czy wy zaczynaliście.
Po 4. Nie boje się ligi. Zbije mnie ? Nie , po prostu mam rodzinę i jest ważniejsza od "LIGI".
Po 5.

Kod:

"Wydaje mi się, że nie była to wątpliwa sytuacja ponieważ nie doszło do żadnej grźnej wymiany słów."

A moim zdaniem jest wątpliwa bo jak widać na ss "co za kurwa dała resa" Czyli mecz został juz resowany? A wyżej napisane było "20 minut" - Spóźnienie ?
Po 6.

Kod:

"Chciałem dać jeszcze jeden akapit, który też powinien być uwzględniony. Niesetety CL mojego klanu wyczyścił archiwum rozmów, ale jeżeli pan pvd jest uczciwy i chce grać uczciwie, a bynajmniej na takie na serwerze wyglądał to powinien wkleić ten link na forum. Jeżeli nie to znaczy, że zależy mu jedynie na wygranej i jest to jakieś dziecko, które pisze niby "poważne posty". Proszę ten argument też uwzględnić w rostrzygnięciu tego sparu. "

Nie zrozumiałem tego wątku. Wytłumacz mi go.
Po 7. Co do HLTV - w regulaminie pisze "HLTV" a pod p47 działa takie coś jak "Folder CS'a i hltv.exe" i po włączeniu wpisujesz "serverpassword "pw na serwer(jeśli będzie inne niż na serwie hltv nie wbije.!)" a potem "connect ip" a następnie "record cwklan1klan2" i nagrywa!
Po 8. PozdRawiam Wynik Taki Jaki Jest! WIN CK!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brutal.pun.pl www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl www.is3.pun.pl www.lorien.pun.pl www.janskizabrze.pun.pl